HISENSE LPN385460 3.85V 17.71WH Telefoon accu's
Productnr 20IV1405_Te
Batterijvoltage 3.85V
Capaciteit 4600mAh/17.71WH
Conditie Nieuw
Garantie 1 an de garantie
Aantal
Een hisense LPN385460 accu vervangen
Specificaties
Merknaam : hisense
Voltage : 3.85V
Hoedanigheid : 4600mAh/17.71WH
Kleur : White
Chemie : Li-ion
hisense LPN385460 Accu Compatible Partnumbers:
hisense LPN385460 Accu's Geschikt modellen:
For Hisense phone
Ook voor hisense LPN385460 accu’s zit je bij Oplaadbare-batterij.nl goed!
Veelgestelde vragen over de accu voor hisense LPN385460 (4600mAh/17.71WH)
Wat betekent mAh van deze accu voor hisense LPN385460
Garantie
Bestellen en betalen via paypal
30 dagen bedenktijd en gratis retourneren
1 jaar garantie
Transporttijd
  • Bekijk verzendkosten
ECN10801_Te
CLE17338_13
APP3X040
BEST VERKOCHTE Telefoon accu's
3.8V 2900mAh/11.1WH
3.85V 3000mAh/11.55WH
3.87V 5000mAh/19.35WH
3.85V 1500mAh/5.78WH
3.85V 2500mAh/9.63WH
3.85V 5800mAh
3.85V 4000mAh/15.4WH